Hier kun je jouw Kampen Kado bon inwisselen

De cadeaubon is te besteden bij winkels, horeca en leuke uitjes in hartelijke Hanzestad Kampen en IJsselmuiden. Dit betekent een ruim aanbod aan cadeaus en huishoudelijke artikelen, kleding, sieraden, restaurants, podia en horeca. Dus voor ieder wat wils! Op deze manier stimuleer je de economie van de Kampense binnenstad en omgeving en draag je bij aan het succes van hartelijke Hanzestad Kampen. 

Winkels
Bakker Bart, Oudestraat 7, www.bakkerbart.nl
Blue Music,
Oudestraat 24, www.blue-music.nl
Charlies Jeans & Casuals
,
Oudestraat 168, www.charlies-kampen.nl
DA Drogisterij Bolwerk,
 Oudestraat 80, www.da.nl
Damesmode Catootje aan de Botermarkt, Broederstraat 19, https://nl-nl.facebook.com/CatootjeAanDeBotermarktInKampen/ 
De Eenhoorn Koffie en Thee, Oudestraat 101 - 103, https://eenhoorn.eu/nl/ 
Fotorama Kampen, Oudestraat 34, http://www.fotorama.nl/
HEMA Kampen, Oudestraat 33-37, https://www.hema.nl/
Home of Entertainment (HOE), Oudestraat 117, http://www.homeofentertainment.nl/
Julius Media, Oudestraat 238, http://www.juliusmedia.nl/
Juwelier Jack Tausch , Oudestraat 81, http://www.tausch.nl/  
Kaaspakhuis Kampen, Geerstraat 18, http://www.kaaspakhuis.nl/locaties/kampen/ 
Kalter Aardbeien, Tuinderij 2-1 IJsselmuiden, https://kalteraardbeien.nl/
Koffie en Theewinkel Zoetelief, Geerstraat 16, http://www.zoeteliefkampen.nl/
Kunstig Kitschwerk, Geerstraat 19, http://www.kunstigkitschwerk.nl/
Lay Out Brandstore, Oudestraat 28, https://www.layoutkampen.nl/
Machelp, Geerstraat 24, https://www.machelp.nl/
Multivlaai, Oudestraat 1, https://www.multivlaai.nl/kampen
Optie1, Oudestraat 73, http://www.optie1kampen.nl/
Phonehouse, Oudestraat 105, https://www.phonehouse.nl/winkels/phone-house-kampen
The Read Shop Bos, Oudestraat 41-43, https://www.readshop.nl/Winkel/4F-02-84-1E-65-02-52-60
Simply, Oudestraat 162, http://www.simply-kampen.nl/
Slaapadvies Van DijkGeerstraat 29, https://www.slaapadviesvandijk.nl/
Slijterij Post, Geerstraat 33, https://www.slijterijpost.nl/
Stripspeciaalzaak de Fantast,  Burgwalstraat 7, http://www.de-fantast.nl/
Subway Kampen, Oudestraat 64, https://www.subway.com/nl-NL
Uniek4U, Ambachtsstraat 20, https://uniek4u.com/
Van Dijk Bikes, IJsseldijk 37, https://vandijkbikes.nl/
Zuivelhoeve Kampen, Oudestraat 56, https://www.zuivelhoeve-kampen.nl/
Zusjes Lingerie, Oudestraat 109, http://www.zusjeslingerie.nl/
Apotheek Flevowijk, Lelystraat 80, https://www.flevowijk.nl/


Uitjes en Horeca
AnyTyme Snack & Dine 't Middelpunt, Hofstraat 122 op de Plantage, https://www.cafetariamiddelpunt.nl/
B&B De Juttershoek,
Bovennieuwstraat 2
Bij Alex, IJsselkade 45, https://www.bij-alex.nl/
CafĂ© 't Ponton, tegenover IJsselkade 51, http://www.cafeponton.nl/
De Groene Vlinder, Oudestraat 75, http://degroenevlinderkampen.nl/tmp/
De Veerman van Kampen, IJsselkade ter hoogte van het Van Heutszplein, http://www.deveermanvankampen.nl/ 
Grafisch Atelier Kampen, Hofstraat 78, https://grafisch-atelier.nl/grafisch-atelier.nl/
Het Kampen van, www.hetkampenvan.nl
Kamper Events, op verschillende locaties in de stad, https://kamperevents.nl/
Kamper Uitjes, op verschillende locaties in de stad, https://kamperuitjes.nl/
't Kroegje, Geerstraat 17, http://www.kroegjekampen.nl/
Rederij Havana, IJsselkade ter hoogte van de Stadsherberg, https://www.rederijhavana.nl/
Restaurant de Vijfsprong, Plantage 1, https://devijfsprong.com/
Stadsgehoorzaal Kampen, Burgwal 84, http://www.stadsgehoorzaalkampen.nl/2016/
Stedelijk Museum Kampen, Oudestraat 133, http://stedelijkmuseumkampen.nl/cms/index.php
Toko Medan, Geerstraat 14, https://www.tokomedan.nl/


En ook bij
De Zoutkamer, Reigerweg 15, https://www.zoutkamerkampen.nl/
Scooterverhuur Kampen, Bedrijfstraat 3, http://www.scooterverhuurkampen.nl/
Yogastudio Ruijmgaart & Natuurgeneeskundig Praktijk Ruijmgaart, Groenestraat 159, https://nl-nl.facebook.com/NatuurgeneeskundigPraktijkRuijmgaart/


Deze lijst wordt continu aangevuld met nieuwe adressen!